Останні публікації
03.11.2015 20:22 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Прокуратура розпочала кримінальне провадження стосовно посадових осіб Городнянського психоневрологічного інтернату
Прокуратура Городянського району розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість) щодо неналежного виконання посадовими особами Городнянського психоневрологічного інтернату службових обов’язків при забезпеченні належного перебування хворих у лікувальному закладі.
Приводом для реєстрації провадження стали встановлені порушення порядку надання психіатричної допомоги, санітарно-епідеміологічного та лікувально-охоронного режимів перебування хворих, в тому числі незабезпечення хворих мінімальним рівнем засобів гігієни, ненадання своєчасної та кваліфікованої медичної допомоги.
Досудове розслідування здійснюється Городнянським РВ УМВС України в області, процесуальне керівництво – прокуратурою Городнянського району.
Встановлюються всі обставини скоєння злочину.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.