Останні публікації
24.09.2015 17:29 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Експертна місія ЄС з питань боротьби з торгівлею людьми провела робочі зустрічі в Чернігові
24 вересня 2015 року експертна місія Європейського Союзу перебуває у Чернігові, де ознайомлюється з роботою місцевих органів виконавчої влади з питань протидії торгівлі людьми.
Відбулася зустріч із головою Чернігівської обласної державної адміністрації Валерієм Кулічем. Також заплановані зустрічі з керівництвом Чернігівської облдержадміністрації, представниками місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій, а також суб’єктів взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми у Чернігівській області.
Під час ділового спілкування будуть розглянуті питання координації діяльності місцевих органів влади у цій сфері, мультидисциплінарної взаємодії в реалізації державної політики і законодавства у сфері протидії торгівлі людьми на регіональному рівні.
Експертна місія відвідає Чернігівський обласний центр соціально-психологічної допомоги і центр соціально-психологічної реабілітації дітей з метою ознайомлення з роботою цих закладів і способами надання допомоги особам, які постраждали внаслідок торгівлі людьми.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.