Останні публікації
12.08.2016 22:09 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Для переселенців Конотопа працювала мобільна юридична клініка
12 серпня 2016 року в Конотопі працювала «Мобільна юридична клініка» в рамках проекту «Правовий захист населення, постраждалого від конфлікту», який спрямований на захист громадян, що були вимушені залишити окуповані та небезпечні території.
Зустріч з переселенцями відбулася на базі Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за запрошенням керівників громадської організації «Переселенці Донбасу на Сумщині».
Володимир Виноградов, виконавець проекту на території Сумщини і юрист Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, ознайомив присутніх із питаннями соціального захисту переселенців та можливими варіантами правового захисту порушених прав. Перш за все учасників зустрічі цікавили питання відновлення соціальних виплат, особливостей призначення субсидій для переселенців, які орендують житло, компетенція новостворених комісій, які будуть перевіряти житлово-побутові умови за місцем реєстрації переселенців, встановлення фактів народження або смерті для тих осіб, які народились або померли на тимчасово окупованій території.
Директор Конотопського місцевого центру з надання БВПД Олександр Муха розповів присутнім про особливості отримання вторинної правової допомоги та про діяльність бюро правової допомоги у Бурині, Недригайлові, Липовій Долині та Ромнах.
Після загальної зустрічі представнику Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Володимиру Виноградову було надано окреме місце для проведення консультацій з переселенцями. Усі присутні отримали вичерпні відповіді на порушені питання.
Також було досягнуто домовленість про подальшу співпрацю та взаємодію юриста проекту «Правовий захист населення, постраждалого від конфлікту» Володимира Виноградова та директора Конотопського місцевого центру з надання БВПД Олександра Мухи.
Проект «Правовий захист населення, постраждалого від конфлікту» впроваджується Данською радою у справах біженців у партнерстві з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за фінансової підтримки Відділу надання допомоги при надзвичайних ситуаціях Агентства США з міжнародного розвитку (OFDA/USAID).
Контакти приймалень проекту в регіонах:
м.Чернігів
вул. Гонча 57, 14000
Телефон «гарячої лінії»: (0462) 612-532
м.Суми
вул. Бєлінського, 2, офіс 3
Телефон «гарячої лінії»: 095-939-11-11
м.Полтава
вул. Матросова, 4, офіс 3
Телефони «гарячої лінії»: 050-274-52-83; 099-658-56-10
м.Івано-Франківськ
вул. Гаркуші, 2, 4-й поверх, офіс 408
Телефон «гарячої лінії»: 095-310-61-51
м.Житомир
вул. Рильського 9, офіс 213
Телефон «гарячої лінії»: 097-706-69-26
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.