Останні публікації
06.11.2019 18:06 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
У Чернігові провели тренінг для працівників системи БВПД та адвокатів з протидії торгівлі людьми
«Працівники центрів з надання БВПД постійно проводять правопросвітницькі заходи щодо протидії торгівлі людьми серед населення, підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, а також осіб, що перебувають на обліку у Державній службі зайнятості. Тому, є необхідність в отриманні інформації від фахівців, що працюють саме в галузі протидії торгівлі людьми », - зазначила Олеся Пирковська, заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області під час вступного слова, з якого розпочався тренінг для працівників системи БВПД.
«Виявлення та протидія торгівлі людьми, правовий супровід жертв, забезпечення компенсації» - тема тренінгу, що організувала Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги у співпраці з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області за підтримки Посольства США в Україні.
В ході тренінгу учасники поглибили свої знання про протидію торгівлі людьми, навчились визначати осіб, що можуть бути потерпілими від торгівлі людьми, але через страх чи інші особисті причини бояться говорити про це. Було обговорено подальші кроки, які необхідно зробити після того, як жертву торгівлі людьми було ідентифіковано, до яких установ та організацій варто звернутись для подальшого супроводу жертви на етапі реабілітації.
Окрім цього, завдяки тренерам заходу, національній експертці з питань протидії торгівлі людьми, голові благодійного фонду «Ксена» Оксані Устиновій та виконавчому директору БФ «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» Віталію Місяцю, вдалось підвищити обізнаність учасників заходу в питаннях надання професійної правової допомоги жертвам торгівлі людьми та посилити обізнаність учасників щодо ідентифікації випадків торгівлі людьми під час надання правової допомоги.
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.