Останні публікації
13.10.2005 02:41 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
В Прилуках готують списки виборців
Особлива увага приділяється особам, померлим після 26 грудня 2004 року: ці люди мають бути стовідсотково виключені зі списків виборців. Щоб унеможливити появу "мертвих душ", міська робоча група тісно співпрацює з органами юстиції.
Наразі загальний список виборців Прилук опрацьований на 95%. Члени робочої групи займаються уточненням списків виборців, які змінили місце проживання після останніх президентських перегонів, а також уточнюють дані про громадян, яким виповнилося або на момент березневих виборів виповниться 18 років.
Починаючи з 1 листопада 2005 року, будь-хто з городян отримає можливість ознайомитися із загальним списком виборців Прилук. Про місцезнаходження останнього "Град" повідомить додатково. Відповідно до вимог законодавства, ознайомлення виборців із згаданим списком триватиме по 1 січня 2006 року. Міська ж робоча група працюватиме по 1 березня 2006 року, до моменту передачі списків виборців на дільниці.
Така практика підготовки списків виборців в Україні застосовується вперше. Вона має запобігти численним недолікам, які мали місце під час останніх президентських виборів.
Інна Радченко
www.pryluky.osp-ua.info
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.