Останні публікації
02.11.2005 23:37 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Семінар-нарада в Чернігівській жіночій виправній колонії №44
В доброзичливій атмосфері представники громадськості та працівники соціально-психологічної служби кримінально-виконавчої системи Чернігівської області обмінялися думками щодо проблем подальшого реформування пенітенціарної системи, застосування умовно-дострокового звільнення до засуджених, які довели своє виправлення, та інших питань.
Цікавим та змістовним був виступ представника благодійної організації Бадири В.А., в минулому керівника жіночої колонії, з питань застосування заходів заохочення та стягнення, як методу виховного впливу на засуджених.
Сподіваємось, що семінар-нарада допоможе в навчанні співробітників кримінально-виконавчої системи Чернігівської області та сприятиме подальшій співпраці громадськості і установ виконання покарань з метою забезпечення прав людини в місцях позбавлення волі.
Алла Лепеха,
„Чернігівський жіночий правозахисний центр”
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.