Останні публікації
03.11.2005 23:02 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Спортзал для неповнолітніх правопорушників
Це зроблено тому, що одним із головних завдань сьогодення є гуманізація пенітенціарної системи, створення таких умов для тримання ув’язнених та засуджених осіб, які відповідали б європейським стандартам, зменшували негативний вплив позбавлення волі на людину, тимчасово ізольовану від суспільства. А СІЗО - це «обличчя» кримінально – виконавчої системи, її «ворота», через які всі засуджені потрапляють у виправні колонії. Саме в СІЗО відбувається перше знайомство заарештованого з установами кримінально – виконавчої системи.
У слідчих ізоляторах, куди після арешту потрапляють різні категорії громадян, утримуються і неповнолітні. Час їх перебування тут різний: від декількох тижнів – до декількох місяців і навіть до року. Адже нерідко час знаходження кримінальної справи в провадженні суду в декілька разів перевищує час попереднього слідства і це приводить до тривалого перебування підозрюваних в слідчих ізоляторах.
Систематичне заняття фізичною культурою дасть можливість покращити дисципліну серед неповнолітніх, знизити рівень агресивності, тривожності, зменшити кількість конфліктів.
Благодійна організація „Чернігівський жіночий правозахисний центр”, як одна із інституцій громадянського суспільства, і в подальшому буде робити все можливе, щоб допомогти змінитися підліткам, які стали на хибний шлях злочинної поведінки, відкрити їм двері в інший світ, де є добро, надія на краще, чесність, відкритість.
Алла Лепеха,
„Чернігівський жіночий правозахисний центр”
Останні новини
Поліцейські Черніговщини вчаться захищати дітей від домашнього насильства 00:00
Представниця Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Ірина Бірюк провела тренінг на тему: «Виявлення та реагування на випадки домашнього насильства щодо дитини» для інспекторів Служби освітньої безпеки ГУНП в Чернігівській області.
Чернігівські активісти зміцнюють стресостійкість та мотивацію в правозахисній діяльності 18:39
Перевтома, стрес, професійне вигорання… Як не піддатися їхньому впливу та підтримувати себе під час роботи з постраждалими? Відповіді шукали на тренінгу «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», організованого за ініціативи ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» для представників коаліції «Чернігівщина 1325» задля створення безпечного простору для розмови про власний стан і ресурс.
Тренінг для фахівців громад: захист постраждалих від насильства, пов’язаного з війною 22:41
У відповідь на зростання потреб у підтримці дітей, які постраждали від насильства в умовах збройного конфлікту, в Чернігові відбувся спеціалізований тренінг для фахівців служб у справах дітей місцевих громад Чернігівщини.
Чернігівські медійники вчилися висвітлювати судові процеси у справах війни 19:19
В Чернігові відбувся онлайн-тренінг «Як висвітлювати судові процеси у справах війни та працювати з потерпілими» для медіа працівників та активістів Чернігівської області. Захід організовано Регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів у партнерстві з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини.