Останні публікації
03.11.2005 23:02 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Спортзал для неповнолітніх правопорушників
Це зроблено тому, що одним із головних завдань сьогодення є гуманізація пенітенціарної системи, створення таких умов для тримання ув’язнених та засуджених осіб, які відповідали б європейським стандартам, зменшували негативний вплив позбавлення волі на людину, тимчасово ізольовану від суспільства. А СІЗО - це «обличчя» кримінально – виконавчої системи, її «ворота», через які всі засуджені потрапляють у виправні колонії. Саме в СІЗО відбувається перше знайомство заарештованого з установами кримінально – виконавчої системи.
У слідчих ізоляторах, куди після арешту потрапляють різні категорії громадян, утримуються і неповнолітні. Час їх перебування тут різний: від декількох тижнів – до декількох місяців і навіть до року. Адже нерідко час знаходження кримінальної справи в провадженні суду в декілька разів перевищує час попереднього слідства і це приводить до тривалого перебування підозрюваних в слідчих ізоляторах.
Систематичне заняття фізичною культурою дасть можливість покращити дисципліну серед неповнолітніх, знизити рівень агресивності, тривожності, зменшити кількість конфліктів.
Благодійна організація „Чернігівський жіночий правозахисний центр”, як одна із інституцій громадянського суспільства, і в подальшому буде робити все можливе, щоб допомогти змінитися підліткам, які стали на хибний шлях злочинної поведінки, відкрити їм двері в інший світ, де є добро, надія на краще, чесність, відкритість.
Алла Лепеха,
„Чернігівський жіночий правозахисний центр”
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.