Останні публікації
05.11.2005 15:46 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Щедрий батьківський дар гендиректора чернігівського телебачення
Це тільки назва нова, а апаратура, персонал, приміщення – все старе. Канал ДАР, який виходить на частоті НТН, можна сказати "віртуальний”, оскільки у нього немає реального приміщення, апаратури, студій, але він існує вже з 2003 року. Зареєстрований на домашню адресу доньки пані Капустян Даші. ДАР була зареєстрована і виграла маленький грант на 3000 доларів у фонду “Відродження” на теледабати під час президентських виборів 2004 року. Звіт у фонд подала гарний, але як відомо на той час канал ще не отримав дозволу на трансляцію, та й хвилі вільної ще не було.
На комунальному підприємстві, яке фінансується Чернігівською міськрадою, Ольга Капустян організувала приватну структуру. Не зрозуміло, чому ні податківці, ні прокуратура, ні СБУ не цікавляться компанією, яку гендиректор Капустян створила для доці, аби та заробила грошенят на майбутніх виборах та ще й чужими ручками. Чернігівці, хто особисто знайомий з Ольгою Капустян, тільки жартують з назви каналу. ДАР – значить даром, співробітники телебачення ДАРом віддають свою працю клану Капустян.
Місцеві аналітики стверджують, що незабаром ДАР поглине ТРА “Новий Чернігів”. Прецедент вже є, коли газету Чернігівської облдержадміністрації “Чернігівський вісник” редактор прихватизував, перед цим просто змінивши їй назву на “Вісник Ч”.
Пані Капустян іде тією ж дорогою. Вже зараз всі цікаві рейтингові теми, передачі та гості дістаються виключно ДАРу, нібито попередньо готуючи свідомість глядача до того, що міське телебачення – це продукт вкрай низької якості, а ДАР – вершина журналістської майстерності і професіоналізму. І не всі знають, що цей поділ штучний, адже “вкалує” на 2 фронти один і той же колектив. А от вершки знімають виключно мама з донею, які “фільтрують” що і на якому каналі показувати. І коли рейтинг ДАРу підніметься достатньо високо, а комунальне підприємство буде доведене “до ручки”, ДАР його проковтне з тельбухами.
Останні новини
Громадський центр правосуддя: підтримка та захист прав громадян в Чернігівській області 19:19
Попри складну та напружену ситуацію, спричинену повномасштабним вторгненням та гуманітарною кризою, своє функціонування продовжує Громадський центр правосуддя (ГЦП), що знаходиться в м. Чернігові, на базі громадської організації «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та філія ГЦП в м. Ічня на базі Ічнянського районного суду Чернігівської області.
Чернігівські поліцейські пройшли тренінг з протидії гендерно-зумовленому насильству 19:46
23 липня 2024 року для працівників відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області було проведено тренінг на тему «Ідентифікація, фіксація та перенаправлення постраждалих від гендерно-зумовленого насильства, в т. ч. воєнних злочинів».
Протидія гендерно-зумовленому насильству: тренінг для поліцейських сектору освітньої безпеки Чернігівщини 18:35
Навчатися та набувати нового досвіду у сфері протидії гендерно-зумовленому насильству (ГЗН) – важливий аспект у сучасному світі.