Останні публікації
14.11.2005 23:28 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Розпочато проект «Твори майбутнє сам»
Проект спрямовано на підвищення виборчої активності молодих виборців північного регіону України з центрами у містах Чернігів, Суми, Полтава шляхом проведення широкої мобілізаційної, інформаційно-просвітницької кампанії. Під час реалізації проекту планується привернути увагу молоді до виборів у парламент та місцевих органів самоврядування, навчити виборців, особливо молодь, яка буде голосувати вперше, виборчим процедурам та пояснити права виборців. Проект передбачає розробку та розповсюдження поліграфічної продукції серед молоді обраних регіонів, проведення мобілізаційних компаній, серії інформаційно-освітніх заходів, направлених на залучення молоді до участі у Виборах 2006 та роз’яснювання важливості активного голосування кожного виборця.
Подібний проект, метою якого була активізація мобілізація молоді на виборах Президента України 2004 року, був успішно реалізований в кінці 2004 на початку 2005 року.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.