Останні публікації
14.11.2005 23:30 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
«Вибори на майдані» в Чернігові
Перше місце здобула Партія регіонів України (голова Віктор ЯНУКОВИЧ) – 23,1 %;
друге – блок Юлії ТИМОШЕНКО – 19,4 %;
трете - Комуністична партія України (голова Петро СИМОНЕНКО) – 14,6 відсотка;
четверте місце у партії "Народний союз "Наша Україна" (почесний голова Віктор ЮЩЕНКО) – 12,9 відсотка;
п'яте – Соціалістична партія України (голова Олександр МОРОЗ) – 12,3 %;
шосте – Прогресивна соціалістична партія України (голова Наталя ВІТРЕНКО) – 7,4 %;
останнє сьоме місце у Соціал – демократичної партії (об’єднаної) (голова Віктор МЕДВЕДЧУК) – 3 відсотка.
У Чернігові не подолали встановлений законодавцем 3% бар'єр Українська народна партія (лідер Юрій КОСТЕНКО) – 2 відсотка; Народна партія (голова Володимир ЛИТВИН) – 1,8 %; партія "Пора" (лідер Владислав КАСЬКІВ) – 1,8 %; блок Юрія КАРМАЗІНА – 1,4 % та партія "Єдність" (голова Володимир ЯЛОВИЙ) – 0,3 %.
Акція проводилая всеукраїнською молодіжною організацією "Молодь – надія України"
„Вибори на Майдані” регулярно проводиться ВМО „Молодь - надія України” під час усіх виборчих кампаній, починаючи з 1998 року. В цілому, результати цих опитувань підтверджуються результатами реальних виборів.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.