Останні публікації
22.11.2005 23:54 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Є й така проблема на Чернігівщині - торгівля людьми
Про це під час пленарного засідання говорила заступник директора департаменту Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту Алла Таран, презентуючи проект Державної програми з протидії торгівлі людьми на 2006-2010 роки. «Через утиски за ознакою статі багато наших жінок починають шукати заробіток за кордоном. Доходить до крайнощів», - визнав заступник начальника управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Борис Атрощенко. Як приклад, він навів випадок у Чернігові, коли покинута вдома мамою-заробітчанкою дівчинка вдалася до самогубства. «Ось чому наше завдання - підготувати молодь до зустрічі із жорстокістю світу, яка чекає на неї», - підкреслив заступник голови облдержадміністрації Володимир Тандура.
Під час секційних засідань відповідним досвідом обмінялися директори міських і районних центрів соціальних служб для сім'ї, І дітей та молоді, працівники райдержадміністрацій і місцевих, рад, правоохоронці, активісти громадських організацій та благодійних фондів. Зокрема представник міжнародного правозахисного центру «Ла Страда-Україна» Тетяна Дорошок представила зразки навчально-методичного посібника з відео-додатком, інформаційних плакатів, відео-ролика та інших матеріалів про можливості допомоги потерпілим від торгівлі людьми.
Сергій Клопот
Деснянська правда, 19 листопада 2005 року
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.