Останні публікації
12.12.2005 23:22 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Списки виборців: є і дублікати, і двійники
До рад усіх рівнів звернулося 11037 громадян, які уточнили базу даних про себе у списках виборців, із них 2186 - внесли зміни. Цей процес буде тривати: до 1 січня - громадяни мають право знайомитися зі списками виборців, а до 1 лютого 2006 року - робитимуться уточнення. Зазначалося, що дуже малий відсоток людей, які звернулися до рад, щоб уточнити дані про себе, у місті Прилуки, Коропському, Носівському, Чернігівському районах.
Підкреслювалося, що фінансування регіональної, районних та міських робочих груп щодо складання списків виборців здійснюється по повній програмі.
Керівник регіональної групи обліку виборців О.О.Обушний загострив увагу на роботі робочих груп у містах і великих селищах. Тут є істотні проблеми щодо уточнення у списках виборців.
К.Буй
«Деснянська правда», 10 грудня 2005 року
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.