Останні публікації
12.02.2006 21:13 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Особливості «адміністративного» збору підписів в Чернігові
За деякою інформацією до обласного списку тієї ж партії також входить Бутко Микола Петрович – колишній директор цього заводу та колишній губернатор Чернігівщини, а зараз радник Президента Ющенка. З тими сміливцями, хто відмовляється підписуватися - проводиться профілактична бесіда. Така ситуація дуже нагадує минулі президентські вибори, коли ті ж самі люди, в тому числі вище керівництво заводу, примусово зганяли людей на Красну площу міста на зустріч з кандидатом у президенти Віктором Януковичем.
Хочемо нагадати, що в пункті 6 статті 44 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» чітко вказано, що:
Ніхто не має права примушувати виборця підтримати своїм підписом виборчий список кандидатів у депутати, висунутих місцевою організацією партії (блоком) у багатомандатному окрузі, кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови.
А пункт 7 даної статті наголошує наступне:
Забороняється збирати підписи на підприємствах, в установах та організаціях.
Але як не дивно, не тільки адміністрація “ЧеЗаРи” юридично безграмотна. Керівництво Чернігівської міської лікарні №1 теж встигло “засвітитися” у списку порушників законодавства. За повідомленням працівників лікарні, в цьому закладі охорони здоров`я проводиться аналогічна активна робота з медперсоналом на підтримку списків від Соціалістичної партії. Можна уявити, що в той самий час коли перший секретар Чернігівського обласного комітету Соціалістичної партії Микола Рудьковський на Червоній площі міста відстоював лозунг «Чернігів гідний кращого життя!», у міській лікарні чернігівчан, працівників лікарні під тиском позбавляли цього права на гідне життя у країні, де кожній людині конституцією надано право вільно обирати.
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.