Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

16.02.2006   23:06Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Громада та влада: пошук та оцінка шляхів ефективного співробітництва

Віце-президент Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень Геннадій Максак розповів про результати експертного опитування. За його інформацією, про готовність до співпраці заявили і службовці, і громадські організації. Важливим моментом є пошук безпосередніх форм, за якими буде відбуватися така взаємодія. Щодо цього, то думки опитаних розійшлися: пропонується спільно розробляти органами міської влади та громадськими організаціями перспективні плани розвитку міста, також створити дорадчі чи науково-експертні громадські ради при органах міської влади, проводити громадські слухання з актуальних питань.

 

 На думку більшості опитаних, об'єктом першочергової взаємодії мають стати перспективи розвитку міста, проблеми дітей та молоді, розвиток місцевої інфраструктури та реформування житлово-комунальної сфери.

 

 Як зазначив начальник відділу з питань реалізації державної регуляторної політики міськради Юрій Вдовенко, ефективність співробітництва громади та влади визначається, насамперед, небайдужістю самих громадян до проблем територіальної громади.

 

 "Ми вже розглядаємо можливість створення науково-експертної ради. Всіх, хто вважає себе здатним до конструктивного співробітництва з органами місцевого самоврядування із визначення пріоритетних муніципальних проблем та може запропонувати способи їх розв'язання, ми запрошуємо до співпраці", - сказав Юрій Вдовенко.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

 

Останні новини

В Чернігові обговорили актуальні проблеми запобігання та протидії гендерно-зумовленому насильству 23:23

На сьогодні, ситуація із запобіганням та протидією проявам гендерно-зумовленого насильства в Чернігівській області є досить ускладнена. Важливою складовою є взаємодія між різними відповідальними суб'єктами. Адже саме комунікація забезпечує ефективне реагування на кожен факт домашнього насильства.

Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни 19:46

Незважаючи на війну та міграційну кризу, рівень домашнього і гендерно-зумовленого насильства в Україні та на Чернігівщині зростає. Мешканці сільських, віддалених та прикордонних громад перебувають у соціально-економічній та інформаційній ізоляції та є особливо вразливими до проявів домашнього насильства.