Останні публікації
15.03.2006 22:32 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Соціалісти зрадили Майдан?
Більшої зневаги до майданівців, а відтак, до основної маси земляків (підтримка Ющенка на президентських виборах у райцентрі була не гірше, ніж у Рівненської області, а у деяких селах степової зони - на рівні Галичини) годі було придумати.
Особливо в Носівці, де вищезгадана пані Сотниченко позбулася посади першого секретаря райкому в травні 1991 р. в результаті масових виступів, які охрестили носівською революцією.
Тоді народ повстав проти районного керівництва на чолі з В. Г. Сотниченко, котре складалося з особливо пихатих і твердолобих партократів, які не сприймали самої ідеї навіть найменшої демократизації життя. Тоді застрайкували найбільший в районі завод, школи, демонстранти штурмували райвиконком і райком, були вибиті вікна і зірвані двері, а мітинг в 19-тисячному містечку зібрав 10 тис. чоловік.
Тоді керівництво району змінили, правда, на аналогічне, а Віру Григорівну перевели головою колгоспу в с. Іржавець (згодом вона передала цю посаду власному зятю).
По легалізації КПУ в 1993 р. Віра Григорівна знову активізувала політичну діяльність, щоправда йти в райраду побоялась, а провела в районну й обласну ради своїх людей. А в селі, де була повновладною господаркою, адміністративними методами створила організації компартії й комсомолу. Зате в наступні вибори, в 1998 р., вона розколола районну організацію КПУ, підтримавши зі своїми людьми по мажоритарному округу не комуніста, а... Олександра Волкова (того самого).
І тепер ця безпринципна людина, це уособлення автократії і нетерпимості до всього українського (в районі, де більше 95% українців, вона демонстративно розмовляє російською) гарантовано потрапляє в райраду від Соцпартії.
А ще в листопаді-грудні 2004 року в приміщенні райкому Соцпартії розміщувався штаб Ющенка.
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.