Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

26.03.2006   15:46Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Громадянська мережа "Опора" про хід голосування в області

Біля багатьох дільниць була помічена агітація партій (Березна, Щорс та деякі інші). Також агітаційні матеріали були помітні у деяких членів комісій (Березна, Козелець, Корюківка, Ріпки та інші). Було видно, що ця агітація свіжа і була наклеєна в ніч перед виборами. Переважають матеріали БЮТ, ПОРА-ПРП та СПУ.

 

Найбільше проблем під час дня голосування з чергами. За підрахунками спостерігачів „ОПОРИ”, в середньому один виборець витрачає на голосування близько 4-5 хвилин, а одна кабінка пропускає за годину 9-11 виборців. На багатьох дільницях спостерігалися черги біля столів з бюлетенями та кабінок для голосування. Часто виборці заповнюють бюлетені ще стоячи в черзі біля кабінки або на вікні.

 

На трьох дільницях (Ріпкинський та Козелецький район) було зафіксоване перебування у кабінці для голосування відразу двох виборців. На дільниці № 155 (м. Щорс) в приміщенні для голосування перебував міліціонер, що заборонено законом. В 216 окрузі (центр – м. Козелець) близько 10 % представників правоохоронних органів перебувають не біля дільниці, а в якихось кімнатах, де грають в карти, сидять за комп’ютерами та п’ють чай.

 

В багатьох селах Ріпкинського, Менського, Корюківського, Щорського та інших районів на дільницях відсутні інформаційні плакати до Верховної та обласної ради. Члени комісій пояснюють, що виборці все знають, натомість, висять плакати кандидатів на посаду сільського голови та депутатів сільської ради. Мабуть, виборці мало знають про своїх односельчан.

 

В день виборів 26 березня в Чернігівській області працює гаряча лінія, п’ять мобільних груп та 50 спостерігачів Громадянської мережі "ОПОРА". Спостереження за виборами проводиться в 211, 212, 213 та 216 виборчих округах.

 

За номером 8-050-381-68-35 та 7-73-06 можна повідомляти важливу і цікаву інформацію про перебіг голосування на Чернігівщині. Координатор роботи Громадянської мережі в день виборів – Олександр Ломако.

 

ГМ "ОПОРА"

 

Останні новини

Поліцейські Черніговщини вчаться захищати дітей від домашнього насильства 00:00

Представниця Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Ірина Бірюк провела тренінг на тему: «Виявлення та реагування на випадки домашнього насильства щодо дитини» для інспекторів Служби освітньої безпеки ГУНП в Чернігівській області.

Чернігівські активісти зміцнюють стресостійкість та мотивацію в правозахисній діяльності 18:39

Перевтома, стрес, професійне вигорання… Як не піддатися їхньому впливу та підтримувати себе під час роботи з постраждалими? Відповіді шукали на тренінгу «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», організованого за ініціативи ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» для представників коаліції «Чернігівщина 1325» задля створення безпечного простору для розмови про власний стан і ресурс.

Тренінг для фахівців громад: захист постраждалих від насильства, пов’язаного з війною 22:41

У відповідь на зростання потреб у підтримці дітей, які постраждали від насильства в умовах збройного конфлікту, в Чернігові відбувся спеціалізований тренінг для фахівців служб у справах дітей місцевих громад Чернігівщини.

Чернігівські медійники вчилися висвітлювати судові процеси у справах війни 19:19

В Чернігові відбувся онлайн-тренінг «Як висвітлювати судові процеси у справах війни та працювати з потерпілими» для медіа працівників та активістів Чернігівської області. Захід організовано Регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів у партнерстві з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини.