Останні публікації
11.04.2006 17:11 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Польща ділиться досвідом розвитку місцевих громад
Метою цього візиту було вивчення польського досвіду діяльності локальних фондів в області реалізації суспільно-корисних програм та грантових програм для підтримки місцевих ініціатив. Партнерами проекту є Нідзицький Локальний Фонд, м. Нідзиця (Польща). У рамках спільної діяльності відбулися візити представників громадських організацій у польські місцеві фонди в містах Нідзиця, Сокулка, Голдап, Ельблонг. На базі Нідзіцького Локального Фонду відбувся тренінг з методики організації фандрейзінгу на місцевому рівні – як ефективно залучати кошти не тільки іноземних донорів, а і місцевих. Особлива увага приділялася ефективним технологіям: прозорості і звітності, відкритості діяльності громадської організації, що, у свою чергу, є складовими довіри, перспективної і продуктивної взаємодії з потенційними спонсорами. Барбара Маргол поділилась досвідом залучення місцевих ресурсів через проведення благодійних і спеціальних фандрейзинговых заходів, а також створення фондів місцевих громад.
Наступним кроком у реалізації спільного проекту стане проведення тренінгу на Україні, в м. Чернігові, для опрацювання практичних проектів, направлених на залучення місцевих коштів – фінансів, послуг, речей.
У вересні, в м. Чернігові, відбудеться заключна міжнародна конференція з метою підведення підсумків реалізації спільного проекту.
Олександр Підгорний
Центр „Доброчин”
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.