Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

10.05.2006   23:57Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Проект “Школа проти СНІДу” у Прилуках

Саме тому прилуцька школа №3 (до речі, єдина на Чернігівщині) долучилася до Всеукраїнського експерименту по впровадженню проекту “Школа проти СНІДу”, основними завданнями якого є надання учням достовірної інформації з проблем ВІЛ/СНІДу, розвиток умінь і навичок, що зменшують схильність молоді до ризикованої поведінки, посилення мотивації до здорового способу життя.

 

Учасники експерименту, учні 10 класу, одержавши базову інформацію про ВІЛ/СНІД, вирішили взяти участь ще в одному Всеукраїнському проекті – “Служіння заради миру”. Вони розробили і реалізували власний проект, у рамках якого були проведені молодіжна акція “Ми обираємо здоров’я”, інтелектуальна гра “ВІЛ/СНІД: що? де? коли?”, батьківські збори.

 

Спільно зі спеціалістом Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ігорем Мариненком була проведена лекція для старшокласників “Дискримінація ВІЛ-інфікованих та захист їх прав”.

 

Учасники проекту виготовили і розповсюдили листівки та пам’ятки для старшокласників, з метою підтримки ВІЛ-інфікованих дітей організували благодійну акцію по збору канцтоварів та іграшок для вихованців дитячого будинку.

 

На цьому наша робота у рамках проекту “Служіння заради миру” не закінчується. Ми плануємо поширити наш проект в інших школах Прилук та району.

 

Максим Ленець, Яна Кононенко, учасники проекту “Служіння заради миру”

 

Газета "Град Прилуки" №18 від 03.05.06

 

Останні новини

Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.

В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41

Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.

Інформація за режимами доступу буває 00:00

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.

Що таке публічна інформація? 15:52

Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.