Останні публікації
29.05.2006 22:31 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Cемінар для жінок та дівчат-лідерок „За Рівні Права та Можливості”
Під час обговорення теми „Роль неурядових жіночих організацій в підвищенні суспільного статусу жінок” учасниці зробили приголомшливий висновок: у жінки, якщо вона того хоче, достатньо сил і мужності, щоб досягти успіху в політичній кар’єрі.
Проте, проблемою залишається низька освіченість та відсутність професіоналізму в політичних іграх. Жінки повірили в себе і направили всі свої сили на пошук нової інформації та шляхів досягнення поставленої мети. Об’єднуватися лідерки вирішили не під гаслом „Захистимо свої права!”, а під гаслом „Єднаймося! Разом до перемоги!”. Даний заклик додав учасницям впевненості і надії на те, що для сучасних українок нічого неможливого немає.
Захід організувала Чернігівська міська молодіжна громадська організація „Молодь XXI ст.” Подібні ініціативи проходять по всій Україні в рамках проекту-конкурсу „Участь жінок у громадсько-політичному житті” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Тетяна ВОЛКОВНИЦЬКА, „Молодь XXI”
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.