Останні публікації
31.05.2006 18:37 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Продовжується конфлікт навколо Бобровицької районної газети "Наше життя"
— Ми зробили це на знак протесту проти поновлення Ганни Плющ на посаді. Більшість колективу не хоче з нею працювати. Але вона поновилася судом (при звільненні не були дотримані всі вимоги закону).
З цим нічого не можна вдіяти. Будемо шукати іншу роботу, — сказала Тетяна ЧЕРЕП.
— Я вражений. Люди зробили це не з моєї ініціативи,—зауважив Олександр ШАМАНСЬКИЙ.
Крім редактора, у газеті залишилося двоє співробітників — журналіст і верстальниця (вона зараз у
відпустці). Чи вийде "Наше життя" у найближчу і наступні суботи?
Ольга МАКУХА, «Вісник Ч»
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.