Останні публікації
22.06.2006 23:06 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Американці допомагають чернігівським жінкам отримати рівні права із чоловіками
Але є надія, що становище зміниться. В усякому разі Чернігівська міська молодіжна громадська організація «Молодь XXI століття» сподівається підготувати жінок-лідерів вже незабаром. Хоча виборча компанія тільки-но закінчилась, молодь вже готується до наступної. Минулого тижня на семінарі із красномовною назвою «Теоретичні та практичні аспекти участі жінок у виборчих компаніях» пройшла така підготовка. Щоправда практику засвоювали за допомогою інтерактивних методик, але до виборів ще майже п'ять років. А от навчитися підбирати команду, складати промову, вміти її викласти — корисно вміти не тільки представникам «слабкої» статі, але й досвідченим політикам-чоловікам. Аналіз виборчої компанії свідчить, що причиною поразок багатьох відомих людей є робота за старими штампами. Взагалі-то, молодіжна організація узялась за добру справу. Погано лише те, що наша держава такі справи не фінансує і потрібно дякувати за підтримку Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
«Чернігівські відомості», 14 червня 2006 року
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.