Останні публікації
30.06.2006 18:02 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Житель Чернигова добился правды в Евросуде
Пантелеенко обратился в суд с требованием выплатить ему компенсацию в связи с незаконностью обыска.
Во время разбирательства, которое длилось до 2002 года, Черниговская районная психо-нейрологическая больница предоставила суду информацию о прохождении Пантелеенко лечения от психического расстройства.
Пантелеенко обратился в Европейский суд по правам человека с жалобой на нарушение его права на уважение личной и семейной жизни, права на презумпцию невиновности и права на эффективную судебную защиту.
Европейский суд признал нарушение прав истца, и обязал Украину выплатить ему 2,315 тыс. евро за материальный, и 3 тыс. евро за нематериальный ущерб.
Таким образом, с начала года Европейским судом по правам человека вынесено 43 решения против Украины.
Как сообщало агентство, количество дел, рассматриваемых Европейским судом по правам человека относительно граждан Украины, растет с каждым годом.
В 2002 году было вынесено 1 решение Европейского суда по правам человека против Украины, в 2003 - 6, в 2004 - 13, в 2005 - 120.
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.