Останні публікації
31.08.2006 15:06 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Чернігівська «Опора» переконана, що може впливати на владу
Олександр Ломако розповів, що «ОПОРА» готова стати представником громадян, який контролюватиме дії органів влади та змусить їх дослухатися до думки місцевої громади. Першим кроком на цьому шляху стане прийняття Статуту територіальної громади Чернігова. За словами представників мережі, «ОПОРА» ініціює початок „статутної кампанії”. Її результатом буде внесення на розгляд Чернігівської міської ради цього документу. Активісти „ОПОРИ” пообіцяли активно лобіювати затвердження Статуту міською радою вже до кінця 2006 року. Вони переконані, що цей документ дозволить громаді міста впливати на прийняття рішень органами місцевого самоврядування. Також Статут визначатиме принципи звітності влади перед громадою.
Олександр Ломако зупинився на засадах діяльності Громадянської мережі „ОПОРА”, які вона буде поширювати серед громадськості, влади та політиків. Основними з них є активність, відповідальність, солідарність та патріотизм. «Наша організація є незалежною від політичних партій та дотримується об’єктивності і незаангажованості в оцінках та судженнях», - підкреслив пан Ломако.
Павло Пущенко розповів журналістам про літні табори громадянської активності. Їх «ОПОРА» організувала влітку цього року. Понад 600 активістів організації з усієї України отримали уроки патріотичного виховання, вивчали засади української державності. «Одним з основним напрямків діяльності мережі є формування нового покоління громадян – людей з принципово новим мисленням, в якому найважливішу роль відіграватимуть поняття державності, єдності країни, а також її демократичного розвитку», - підкреслив П. Пущенко. Він зауважив, що «ОПОРА» вийшла на новий якісний рівень роботи. Це означає, що мережа проводитиме ще більше цікавих заходів, про які активісти інформуватимуть громадськість, пообіцяв пан Пущенко.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.