Останні публікації
12.09.2006 23:49 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Польсько-український досвід – місцевим громадам
Як залучати місцеві кошти на вирішення локальних проблем, як розвивати благодійність в місті, розвивати почуття співучасті у громадян – такі теми були розглянути тренерами спільно з польськими колегами.
Також представники Центру „Доброчин” прийняли участь в конференції польських неурядових організацій нідзіцкого повіту та стали учасниками тренінгу для неурядових організацій, на якому розглядалась співпраця з місцевою владою (стратегія та програма співпраці), доходи та витрати організації, звітність.
Результатом навчальної поїздки стало підвищення рівня знань тренерів Центру „Доброчин” стосовно розвитку місцевих громад та створення фондів місцевих громад. Це сприятиме більш ефективній діяльності організації на користь місцевій громаді.
Візит відбувся в рамках діяльності проекту „Різні проблеми – одна методика їх вирішення” за фінансування фонду ім. Стефана Баторія.
Ірина Підгорна
Центр "Доброчин"
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.