Останні публікації
19.09.2006 17:18 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
„ШАНС” має всі шанси поїхати до Польщі
Мета даної конференції – обговорення методів вирішення місцевих проблем, враховуючи досвід українських, польських та білоруських організацій.
Під час конференції була представлена практична діяльність для вирішення місцевих проблем:
1) створення стабільних умов фінансування громадських організацій (фонди місцевих громад, „залізний” капітал)
2) стипендіальні та просвітницькі програми для молоді;
3) реалізація грантових програм для підтримки локальних ініціатив.
На конференції також було представлене видання з практичними прикладами діяльності НідзІцького локального фонду (м. Нідзиця, Польща), а також успішна діяльність по вирішенню місцевих проблем партнерів з України (Центр „Доброчин”), та Білорусії (Благодійний Фонд Регіонального Розвитку „Наша Вежа”).
Десятки представників громадських організацій України мали нагоду познайомитись, поспілкуватись та налагодити партнерські відносини з колегами з України, Білорусії та Польщі.
Несподівано навіть для учасників конференції частково була вирішена одна місцева проблема. Після виступу керівника об’єднання інвалідів „Шанс”, м. Чернігів, в якому вона розповіла про проблеми фінансування діяльності організації і їх бажання прийняти участь у міжнародному театральному фестивалі для людей з обмеженими фізичними можливостями, учасниками конференції було зібрано і передано на поїзду 900 гривень. Так що меценатів потрібно шукати в НДО!
Захід проходив за фінансової підтримки фонду „Освіта для демократії”, Польща в рамках спільного польсько – українсько – білоруського проекту „Різні проблеми – загальні методи їх вирішення”.
Олександр Підгорний
Центр "Доброчин"
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.