Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

19.09.2006   17:21Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

"Кондопога" по-чернігівські: "Аллах акбар!" у Мені

Далі почалася бійка, яка вихлюпнулася на вулицю. Обидві сторони почали викликати підмогу, але на бік місцевих приєднувалися все нові й нові перехожі. Один із очевидців розповів, що вік «бійців» коливався від 30 до 45 років, молоді не було, бойовисько було серйозне. Меняни побили узбеків, і ще довго переслідували їх по Мені. Коли повернулися до бару, то побачили місцевого чоловіка, який лежав біля бару, говорити не міг, а тільки хрипів. Чоловіки викликали «швидку».

У службі «швидкої допомоги» «Сіверщині» повідомили: «Потерпілого ми не знайшли, вочевидь його відвезли додому. Біля входу до бару на асфальті валялись чоловічі черевики, предмети одягу. Ми знали, що через деякий час потерпілий знайдеться, знову почнуть нас викликати, щоб рятували. Дійсно, зранку нам повідомили, що вдома знайшли тіло чоловіка,  який помер».

У районному управлінні МВС Юрій Утишев розповів, що ініціатори бійки з'ясовуються, від отриманих травм загинув місцевий житель, затримано по цій справі одну людину. Розглядається питання про видворення з країни пятьох осіб, які брали активну участь у бійці.

 

Олександр Ясенчук, «Сіверщина» 15 вересня 2006 року

 

Останні новини

В Чернігові обговорили актуальні проблеми запобігання та протидії гендерно-зумовленому насильству 23:23

На сьогодні, ситуація із запобіганням та протидією проявам гендерно-зумовленого насильства в Чернігівській області є досить ускладнена. Важливою складовою є взаємодія між різними відповідальними суб'єктами. Адже саме комунікація забезпечує ефективне реагування на кожен факт домашнього насильства.

Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни 19:46

Незважаючи на війну та міграційну кризу, рівень домашнього і гендерно-зумовленого насильства в Україні та на Чернігівщині зростає. Мешканці сільських, віддалених та прикордонних громад перебувають у соціально-економічній та інформаційній ізоляції та є особливо вразливими до проявів домашнього насильства.