Останні публікації
04.10.2006 11:32 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Українська школа молодого політика-2006
До участі в проекті запрошуються активісти політичних та громадських організацій з Чернігівської, Полтавської, Черкаської областей. Метою проекту є підвищення рівня політичної освіти молоді, створення практичних умов засвоєння основ демократичних політичних стандартів для молодих активістів політичних партій та молодіжних організацій; підготовка нового покоління молодих політиків.
Навчання проходитиме у м. Чернігові, з жовтня по листопад 2006 року в форматі дводенних навчальних семінарів-тренінгів. На заняттях учасники Школи матимуть змогу навчитися основам політології та політичного лідерства, механізмам побудови стратегії виборчих кампаній, використання PR-технологій та засвоїти інші теми, необхідні для активної участі у політичному житті країни. Навчання у Школі проводиться відомими та авторитетними тренерами третього сектору.
Набір учасників відбувається на конкурсній основі. Основними критеріями відбору є активність в політичному та громадському житті свого регіону; переконання в тому, що потреба у нових знаннях є необхідним для підвищення професійності у громадсько-політичній діяльності; бачення стратегії свого розвитку у політиці та громадському секторі на декілька років.
Принциповим для організації «М21» є питання відбору учасників: орієнтовно 70% місць належатиме учасникам, які мають досвід роботи у політичних партіях, громадських організаціях, підтверджених відповідними листами підтримки; біля 30% - є потенційно-активна молодь («шансові претенденти»), тобто задля участі у проекті повинно бути передусім бажання стати активним громадянином.
Навчання у Школі молодого політика є безкоштовним.
Для того, щоб стати учасником Школи, потрібно заповнити та принести/надіслати до 9 жовтня 2006 року анкету-заявку та рекомендаційні листи (при їх наявності) на адресу:
м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 50-а (Відділ у справах сім’ї та молоді, тел. 626-517, 626-651) або е-поштою на адресу: yxxic98@yahoо.com (в полі тема вказати «Участь в УШМП»).
Анкету можна отримати:
- м.Чернігів, вул. Коцюбинського, 50-а, Відділ у справах сім’Ї та молоді Чернігівської міської ради,
- м. Чернігів, вул. Любченка, 3, адреса офісу організації «Молодь – XXI століття»
- www.m21.org.ua, офіційний сайт організації «Молодь – XXI століття»
- профкоми ВНЗ: ЧДТУ, ЧДІІБіП, ЧДІПСТіП, ЧДІЕУ, ЧДПУ, МАУП, УРІ (філія МГОУ)
- yxxic98@yahoо.com, надіславши листа (в полі тема вказати «Анкета-заявка на участь в УШМП»)
За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +38 (0462) 60-55-65,
+38 (066) 483-31-84, Артем Шелковий, менеджер проекту
Е-mail: yxxic98@yahoо.com
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.