Останні публікації
20.10.2006 06:17 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
На кожному другому підприємстві області порушуються права працівників
За словами М. Іванова, зазвичай керівники підприємств реагують на попередження державної інспекції праці. Але не всі менеджери є дисциплінованими. За 9 місяців цього року до прокуратури передано справи на 143 роботодавця. Згідно законодавства, на них чекають штрафи від 170 до 204 гривень. Такий розмір штрафів вважається замалим, щоб примушувати керівників уникати подібних порушень.
Але фахівців з охорони праці переконані, що роботодавців можна виховати. Для цього ті працівники, чиї права порушуються, не мусять мовчати. Вони можуть звернутися до державної інспекції праці, до обласного управління праці та соціального захисту населення. Також в області працює «гаряча лінія», де за телефоном 670-312 можна отримати консультацію кваліфікованого юриста. Він розповість, як уникнути порушення та що робити, якщо роботодавець все таки порушив права.
Чернігівський прес-клуб реформ
Останні новини
В Чернігові відбувся круглий стіл з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно-зумовлене насильство 00:00
Представники Чернігівського громадського комітету захисту прав людини разом з партнерами провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство в Чернігівській області за участю представництва UNFPA.
Поліцейські Черніговщини вчаться захищати дітей від домашнього насильства 00:00
Представниця Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Ірина Бірюк провела тренінг на тему: «Виявлення та реагування на випадки домашнього насильства щодо дитини» для інспекторів Служби освітньої безпеки ГУНП в Чернігівській області.
Чернігівські активісти зміцнюють стресостійкість та мотивацію в правозахисній діяльності 18:39
Перевтома, стрес, професійне вигорання… Як не піддатися їхньому впливу та підтримувати себе під час роботи з постраждалими? Відповіді шукали на тренінгу «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», організованого за ініціативи ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» для представників коаліції «Чернігівщина 1325» задля створення безпечного простору для розмови про власний стан і ресурс.