Останні публікації
20.10.2006 06:30 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
У Чернігові спалено Центр для для ВІЛ-позитивних
Клієнти організації, яка займається реалізацією Національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на Чернігівщині, – люди, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІД, ВІЛ-позитивні діти, працівники відділення опинилися на вулиці.
За словами Інни Пивовар, регіонального представника Всеукраїнської мережі ЛЖВ у Чернігівській області, це приміщення (маленький одноповерховий будиночок по вулиці Муринсона напроти Автовокзалу N2) відділення орендує у міста. Власник приміщення – міський фонд комунального майна. Проте за право розпоряджатися цим приміщенням вже третій рік триває суперечка з приватним підприємцем. Так і не отримавши допомоги від місцевих властей, працівники відділення у серпні цього року були змушені звернутися до суду за захистом своїх прав.
За словами Володимира Жовтяка, Голови Координаційної ради Всеукраїнської мережі ЛЖВ, «доки в нашій країні таким чином будуть вирішуватися питання, ми не тільки не поборемо епідемію ВІЛ/СНІД, а й не вирішимо будь-яку значиму проблему для нашого суспільства».
Всеукраїнська мережа ЛЖВ вимагає об’єктивного розслідування цього злочину та притягнення до кримінальної відповідальності винних у його скоєнні.
Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, є благодійною організацією, яка створена ВІЛ-позитивними людьми і реалізує національні й міжнародні програми з надання допомоги людям, які живуть з ВІЛ/СНІД. Одним з основних напрямів нашої діяльності є розширення доступу ВІЛ-позитивних людей до лікування, догляду та підтримки. Всеукраїнська мережа ЛЖВ має представництва в 25 регіонах України, нараховує 479 членів, більше 400 співробітників, і надає послуги 14240 людям.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.