Останні публікації
06.11.2006 12:41 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
За рівні права
Його учасники змогли дізнатися про міжнародні механізми захисту прав жінок, про їх дискримінацію на ринку праці і отримали рекомендації щодо здобуття освіти та працевлаштування для людей з особливими потребами. Під час рольової гри учасники розкрили актуальну тему, яка потребує широкого висвітлення, — це тема статевого виховання осіб з обмеженими можливостями. Одна із учасниць семінару навела приклад, коли її відмовилась обстежити лікар-гінеколог, мотивувавши це тим, що жінку на візку важко обстежувати. Дівчата також сказали, що в них є певні інтимні проблеми, але їх ніхто не хоче вислухати, до таких дівчат ставляться зверхньо, мовляв, яке статеве життя може бути у каліки.
Цікава розмова відбулася і щодо доступності до об'єктів соціального призначення. Незважаючи на всі інформаційні передачі, кампанії, у наших містах до цього часу більшість магазинів, аптек, лікарень тощо не обладнані пандусами, і тому для людини у візку похід до будь-якої установи стає випробуванням на міцність м'язів та нервів. І це найнеобхідніші із установ! А таким людям хотілося б відвідувати й бібліотеки, кінозали, кафе...
«Гарт», жовтень 2006 року
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.