Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

20.11.2006   03:01Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Афро-азійський десант у Пекурівці

Зранку до Валерія Васильовича прийшли односельці і розповіли, що неподалік за селом у лісосмузі помітили групу невідомих осіб, явно неслов'янської зовнішності. Валерій, не гаючи часу, зателефонував до чергової частини Городнянського райвідділу   міліції.   Групу  очолив начальник відділення дільничних інспекторів міліції капітан міліції О.Мироненко.

У лісосмузі було дійсно виявлено групу іноземних громадян у кількості шести осіб. Документів затримані ніяких не мали. Як вдалося з'ясувати, це були нелегальні мігранти, троє з яких — сомалійці, а ще троє — сирійці. Кінцевою метою подорожі нелегалів була багата і забезпечена Європа.

Громадянин N. (до речі, не найбідніший з мешканців села), маючи у своєму розпорядженні автомобіль, погодився провести заробітчан через кордон та доправити до Києва, звідки ті збиралися мандрувати далі. Але стався "прокол". "Добра душа", взявши гроші, "забув", що іноземці — теж люди, і вони хочуть їсти, а припаси в нелегалів закінчилися. Дві доби сиділи заручники долі в нетопленій хаті без їжі та води. Не дочекавшись свого "Сусаніна", вирішили вийти на пошуки чогось їстівного.

"Благодійника" вирахували швидко. Після співбесіди з представниками закону він був відпущений на підписку про невиїзд. Проти нього порушена кримінальна справа за "незаконне переправлення осіб через державний кордон України", яка передбачає позбавлення волі на-термін від двох до п'яти років з конфіскацією транспортного засобу. А невдах-мисливців за хорошим життям передали прикордонникам.

 

«Сіверщина», 17 листопада 2006 року

 

Останні новини

Поліцейські Черніговщини вчаться захищати дітей від домашнього насильства 00:00

Представниця Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Ірина Бірюк провела тренінг на тему: «Виявлення та реагування на випадки домашнього насильства щодо дитини» для інспекторів Служби освітньої безпеки ГУНП в Чернігівській області.

Чернігівські активісти зміцнюють стресостійкість та мотивацію в правозахисній діяльності 18:39

Перевтома, стрес, професійне вигорання… Як не піддатися їхньому впливу та підтримувати себе під час роботи з постраждалими? Відповіді шукали на тренінгу «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», організованого за ініціативи ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» для представників коаліції «Чернігівщина 1325» задля створення безпечного простору для розмови про власний стан і ресурс.

Тренінг для фахівців громад: захист постраждалих від насильства, пов’язаного з війною 22:41

У відповідь на зростання потреб у підтримці дітей, які постраждали від насильства в умовах збройного конфлікту, в Чернігові відбувся спеціалізований тренінг для фахівців служб у справах дітей місцевих громад Чернігівщини.

Чернігівські медійники вчилися висвітлювати судові процеси у справах війни 19:19

В Чернігові відбувся онлайн-тренінг «Як висвітлювати судові процеси у справах війни та працювати з потерпілими» для медіа працівників та активістів Чернігівської області. Захід організовано Регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів у партнерстві з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини.