Останні публікації
04.12.2006 22:06 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Міжнародна конференція «Україна і Європа – можливості для взаємодії» відбудеться у Чернігові
Попередня програма 10:00 – відкриття конференції Модуль А / « Україна і Європа – можливості для взаємодії» 1. Тема: «Європейська політика добросусідства і її інструменти, а також нинішні і майбутні ініціативи Євросоюзу в сфері громадянського суспільства».
Доповідачі: представники Делегації Єврокомісії в Україні.
2. Тема: «Можливості Європейської програми і програми Схід – Схід для розвитку громадянського суспільства в Україні». Доповідачі: представники Європейської програми і програми Схід-Схід МФВ.
3.Тема: «Програми Єврокомісії в Польщі: партнерська програма». «Розвиток польсько-українського партнерства за підтримки МЗС Республіки Польща».
Доповідач: представники Центру OPUS (Польща).
Обід.
Модуль Б/ «Приклади успішної співпраці»
1. Тема: Презентація підсумків проекту Фонду "Відродження" - «Створення Центрів Європейської інформації».
Доповідачі: Юрій Усович (директор проекту, Центр АХАЛАР), Вікторія Кашнікова (консультант центру ЄІ, обласна бібліотека ім. Короленка).
2. Тема: Презентація підсумків польсько-українського проекту «Школа консультантів для НУО».
Доповідачі: Олександра Момот (директор проекту, Центр АХАЛАР), Лукаш Вашак, директор Центру OPUS (Польща).
3. Тема: Презентація проекту Центру АХАЛАР «Територія розвитку – від виживання до гідного життя» за програмою IBPP.
Доповідачі: «Міжнародна мережа шкіл Кофеда» – Оле Мелгаард (Директор з міжнародних зв'язків, Школа ім. Кофеда, Копенгаген) «Польський досвід школи Кофеда» – Павло Насиловський (голова Асоціації соціальної допомоги, Седельци, Польща)
«Роль і місце школи ім. Кофеда в контексті соціальної системи Данії» – Маргаретта Якобсен (експерт Гельсінкського комітету з прав людини, Копенгаген)
«Школа Кофеда в Чернігові: структура проекту і можливості участі» – Юрій Усович, директор проекту, Центр АХАЛАР.
15:30 – 17:00 неформальне спілкування і закриття конференції.
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.