Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

12.12.2006   14:25Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Прокуратура Чернигова защитила семьи выселенцев

По данным пресс-службы, борьба за дом между его жильцами и предприятием - АО Черниговдезактивациястрой - в разных судебных инстанциях длилась два года. В конце ноября Хозяйственный суд вынес решение о передаче жилого дома по улице 50 лет ВЛКСМ, 3-а, в коммунальную собственность, с 8 декабря это решение вступило в силу. Решением суда АО Черниговдезактивациястрой оставлена лишь нежилая пристройка к многоэтажке.

 

Как утверждают в прокуратуре, "победа предприятия для жильцов малосемейки означала бы не только потерю возможности бесплатно приватизировать свои квартиры, но и попадание в зависимость от хозяина", который смог бы выдвигать неограниченные дополнительные требования, даже выселить.

 

По словам начальника отдела представительства интересов граждан и государства в судах прокуратуры Черниговской области Лилии Федорченко, теперь остается только составить акт приема-передачи. "Но даже если не все пойдет так гладко, как хотелось бы, людям уже можно будет через суд приватизировать свои квартиры - благодаря тому, что уже есть это постановление суда, которое доказывает, что данное жилье государственное", - уточнила она.

 

Дом сооружен в 1978 году и его держателем был Черниговский областной ремонтно-строительный трест (который впоследствии был реорганизован в АО Черниговдезактивациястрой ). В 2002 году депутаты горсовета дали согласие на передачу дома предприятия в коммунальную собственность города. Но с фактическим принятием дома в коммунальную собственность горсовет тогда стал медлить, настаивая на необходимости его предварительного ремонта и обустройства. Так продолжалось два года, и за это время на предприятии сменился руководитель, который начал борьбу за дом. Как информируют в прокуратуре, чтобы получить решение об окончательной передаче дома в коммунальную собственность города, пришлось пройти рассмотрение этого вопроса в трех судебных инстанциях.

 

Черниговский информационный портал

 

Останні новини

На Чернігівщині розкрили секрети успішних кандидатів на виборах в ОТГ 18:22

27-29 березня 2018 року в Освітньому домі прав людини - Чернігів відбувся тренінг «Хто, якщо не ми? Будуємо нову місцеву владу» для активних членів громад та місцевих активістів з усієї України, які планують брати участь у місцевих виборах до новостворених об’єднаних територіальних громад.

Зі 100 гривень за рішенням суду державними виконавцями стягується не більше 4-х 21:16

Про це наголосили в Чернігові 28 березня 2018 року під час круглого столу на тему: «Реформа системи виконання судових рішень: виклики та перспективи». Захід відбувся за ініціативи Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги та Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.

Тренінг «Хто, якщо не ми? Будуємо нову місцеву владу» 11:20

Якщо Ви бачите себе очільником об’єднаної територіальної громади, місцевим депутатом чи старостою, запрошуємо до Чернігова в відвідати корисний та практичний тренінг, щоб дізнатися більше про те, як відбувається децентралізація в Україні та як взяти участь у місцевих виборах.

В Чернігові активісти та поліція завпровадять «Сусідську варту» та «Шкільного поліцейського» 18:34

13 березня 2018 року, в прес-центрі «Чиста політика» відбулася презентація проекту «Безпечний Чернігів - спільний інтерес, спільна відповідальність». Мета проекту - впровадження ефективної й підзвітної громаді системи громадської безпеки в м.Чернігові через впровадження принципів Community Policing (Діяльність поліції, орієнтована на громаду) за напрямками «Сусідська варта» та «Шкільний поліцейський».

Презентація проекту «Поліція та громада Чернігова: співпраця, направлена на результат» 09:00

У вівторок, 13 березня 2018 року, об 11.00, в м.Чернігові в прес-центрі «Чиста політика» відбудеться прес-конференція з приводу презентації проекту «Поліція та громада Чернігова: співпраця, направлена на результат».