Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

20.12.2006   21:23Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

«Якщо не я – то хто? Якщо не зараз – то коли?»

 

Народна мудрість підказує: для реалізації певної мети потрібно мати нестримне бажання.

Перша зустріч відбулась вже із знайомими для випускників професіоналами своєї справи – представниками відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради. Вони зазначили, що відділу не вистачає працівників, адже вони реалізовують багато програм для молоді та дітей, яким як нікому необхідна підтримка держави.

Після детального вивчення «бойової» ситуації у відділі у справах сім`ї та молоді  «десант» молодих політиків перейшов до наступної операції…

«Цілком реально працювати на державній службі, якщо маєш вищу освіту та бажання. Це нелегко, зважаючи на доволі низьку заробітну плату, присвячувати значні обсяги часу і сил виконанню своєї роботи», -  відповідала на запитання керуючий справами виконкому Деснянської районної ради Валентина Іванівна Петренко. Вона повідомила, що за побажанням учасників зустрічі,  їх буде внесено до списку резерву кадрів ради.

Одну пропозицію вже маємо! Раз!

 

Що являє собою штаб партії із середини?

За пропозицією випускників проекту була організована зустріч із переможцем у виборчих перегонах в Чернігівській області до рад різних рівнів – БЮТ – штабу  партії «Батьківщина». Із посмішкою зустріла учасників Світлана Сергіївна  Глущенок, голова фракції БЮТ в міській раді. Вона закликала молодь самій вирішувати свою долю, а не віддавати її в руки пенсіонерам, як це сталося на виборах мера міста Чернігова 26 листопада 2006 року. Величезну купу ідей та неймовірний запал отримали учасники від зустрічі із цією жінкою, яка, на думку учасників, є Юлією Володиміровною на місцевому рівні. Активістам запропонували поповнити ряди нових політичних діячів в контексті роботи партії…задумались…

Два!

 

Потрапити на державну службу можливо не лише внесенням до списку резерву, а й на конкурсній основі. Багато вимог на посаду до Відділу внутрішньої політики Чернігівської облдержадміністрації. Повідомив  про це Юрій Музика, заступник управління внутрішніх справ  облдержадміністрації. Кожного року управління проводить курси, після яких підкована свідома молодь може потрапити на службу. Бажання є,  і колектив молодий, але ж відбір…все одно ентузіазм та віра у власний успіх заряджає молодь!

 

Артем Стах, Депутат Чернігівської міської ради від Соціалістичної партії, Начальник управління торгівлі та послуг міської ради. Всі управління та ради, відділи, що побачили учасники до того мають не такі яскраві апартаменти як управління торгівлі (в  центрі міста із євроремонтом). Думки самі по собі виникають…Гроші заробляють та витрачають із тактом… Колектив привітний. Якщо треба зареєструвати юридичну особу сьогодні пакет документів, завтра ви вже в реєстрі.

 

Найбільший ажіотаж викликала зустріч із секретарем Чернігівської міської ради Віталієм Гольцем, який не тільки сказав, що поведе кожного з учасників на стажування за руку, але й відповів на безліч запитань. Секретар міськради назвав нерозуміння молоддю подорожчання проїзду в міському транспорті соціальною шизофренією. За словами Віталія Віталійовича борг тролейбусного управління складає 3 млн. 600 гривень. Він також розповів, що побував в багатьох країнах, і також пишається тим, що власними руками збудував 9 баскетбольних майданчиків.

Третя пропозиція за день зустрічей!

 

Учасниками «екскурсії» по міській раді не залишився без уваги і перший заступник  міського голови Валерій Олексійович Кокоть, який привітно зустрічав гостей. За його словами, міська рада розробила План конкурентоспроможності м. Чернігова. Тому ми повинні вірити, що після реалізації даного проекту місто отримає новий поштовх для розвитку інфраструктури та туризму.

 

Підводячи риску, робимо висновок, що в цьому житті немає нічого неможливого. В основі успіху лежить нестримне палке бажання йти вперед та ідея. Випускники проекту  «Школа молодого політика», спілкуючись із високопосадовцями весь день, побачивши на власні очі державні установи, отримали безліч вражень, дізналися де і що знаходиться, як жваво та важко працюють в стінах рад. Як зауважили випускники Школи під кінець зустрічі, вони мають надію та перспективи на майбутнє, відчувають свою необхідність як політичних гравців на політичному поприщі.

 

Прес-служба

ЧМГО «Молодь – XXI століття»

 

Останні новини

Безпечні школи Чернігівщини через впровадження відновних практик 18:04

16 грудня 2020 року в Чернігові відбувся регіональний освітній Форум «Безпека в школі через впровадження відновних практик» для представників навчальних закладів Чернігівської області.

Доступ до правосуддя для шукачів притулку та біженців в умовах карантину під увагою громадськості та фахівців 18:15

10 грудня 2020 року відбулося онлайн обговорення на тему «Стан дотримання прав шукачів притулку, біженців та осіб без громадянства в Одеській, Херсонській і Миколаївській областях».

ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2019 рік 19:55

Цього року нам виповнилося вже 20 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2019 рік.

Громадські активісти сприятимуть доступу до правосуддя для біженців та шукачів притулку 19:36

7-8 листопада 2020 року на базі Освітнього дому прав людини – Чернігів відбувся тренінг «Захист прав біженців та шукачів притулку в Україні» для громадських активістів та юристів, що працюють або планують працювати з біженцями та шукачами притулку.

Адвокати та правники Миколаївської області пройшли навчання щодо захисту прав шукачів притулку та біженців 18:52

30 жовтня 2020 року в м.Миколаїв відбувся тренінг на тему «Захист прав шукачів притулку, біженців та осіб без громадянства. Міжнародні та національні стандарти» для адвокатів та працівників місцевих центрів з надання правової допомоги Миколаївської області.