Останні публікації
21.12.2006 13:14 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
На Чернігівщині повертаються темники?
Порівняння, можливо, й не дуже вдале, але щось подібне отримали днями всі комунальні видання області.
Мова йде про доручення головам райдержадміністрацій та міським головам №01.04-14/3595 за підписом заступника голови облдержадміністрації Наталії Білоус. Цитую: "...прошу оприлюднити в найближчому номері районної (міської) газети на першій (виділено в дорученні – авт.) сторінці пропозиції Президента України В.А. Ющенка до Закону України "Про державний бюджет України на 2007 рік".
Про проведену роботу прошу проінформувати відділ зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату облдержадміністрації, а також надати відповідні номери газет з опублікованими матеріалами".
Далі розлого викладаються власне зауваження Президента. Нічого поганого в них немає. Однак на час виконання доручення про ці зауваження не чули хіба що ті, хто принципово не цікавиться політикою, не слухає, не читає і не дивиться новин. Бюджет уже розглянули повторно і знову направили до Президента. У чому ж тоді суть масової публікації на перших сторінках?
А сам стиль доручення надто вже нагадує призабуті темники: "оприлюднити", "на першій сторінці", "проінформувати", "надати відповідні номери газет"... Вірною дорогою ідемо?
Олександр Назаренко,
Голова Асоціації регіональних ЗМІ
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.