Останні публікації
05.01.2007 08:43 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Справа щодо організованої групи з торгівлі людьми передана до суду
Цю групу організували в 2002 році двоє жителів Чернігова, Володимир, 1974р.н., та Юрій, 1972р.н., які залучили до «справи» також дружину першого Руслану. У подальшому до складу групи увійшли громадяни Туреччини, Сербії, Польщі, Російської Федерації та Німеччини.
Для швидкого, оперативного та безперешкодного виготовлення закордонних паспортів та відправки жінок за кордон усі ролі у створеній транснаціональній злочинній групі було строго розподілені, а операції чітко розплановані. Всього задокументовано 18 епізодів протиправної діяльності членів групи.
Зараз до кримінальної відповідальності притягуються 32-річний Володимир, який звинувачується в організації групи, торгівлі людьми та примушуванні чи втягненні в заняття проституцією (ст.149, 303 КК України), 34-річний Юрій — за аналогічними статтями, а також Руслана, яка звинувачується у торгівлі людьми та у примушування чи втягнення в заняття проституцією в складі організованої групи (ст.149 ч.3, ст.303 ч.3)
Тепер долю работоргівців вирішить суд.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.