Останні публікації
22.01.2007 00:46 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Прилуцькі сомалійці
В ході співбесіди громадяни Сомалі виявили бажання отримати статус біженця в Україні та залишитися для постійного проживання в нашій країні.
Під час розмови та заповнення анкет стало зрозуміло, що хлопці до вчорашнього дня нічого взагалі не знали про Україну, і вважали, що вони вже побували в Італії та Угорщині. Всіх присутніх це дуже здивувало. Через деякий час стало зрозуміло, що біженці стали черговими жертвами переправників, які їх просто надурили обізвавши Росію Італією, а Україну Угорщиною.
Невдовзі шукачі притулку планують поїхати до своїх земляків у Вінницю, де вони планують проживати на час проходження процедури отримання статусу біженця.
Тухан Едієв
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.