Останні публікації
25.02.2007 18:58 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Чернігівські громадські організації презентували результати своїх проектів
Минулого року міською радою були підтримані проекти, спрямовані на профілактику негативних явищ у молодіжному середовищі, організацію змістовного дозвілля молоді міста, сприяння соціалізації дітей та молоді із особливими потребами, інші. Про їх успішну реалізацію красномовно свідчили представлені фотоматеріали та розповіді учасників.
Секретар міської ради Віталій Голець, який очолює конкурсну комісію, що обирає кращі проекти серед представлених громадськими організаціями, зазначив, що міська рада і надалі буде проводити політику підтримки громадських ініціатив та намагатиметься збільшувати обсяги їх фінансування.
Так, цього року на реалізацію подібних програм міським бюджетом передбачено 30 тисяч гривень.
Відділ зв’язків з громадськістю
Чернігівської міської ради
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.