Тел: 8(0462) 675-281
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОТИ РАСИЗМУ

Проте до цих пір не отримано зрозумілої реакції від правоохоронних органів та владних структур на ці події: екстремістські рухи продовжують функціонувати, місто Чернігів наповнюється фашистськими «графіті», заклики до гноблення мігрантів стають все гучнішими.
Все вищеперераховане у цивілізованому європейському суспільстві має викликати активні дії влади по припиненню екстремізму, але поки ми цього не спостерігаємо.
В рамках проведення тижня дій проти расизму Чернігівський громадський комітет захисту прав людини спільно з помічником Міністра внутрішніх справ з прав людини в Чернігівській області провели кілька акцій. Зокрема, з цієї тематики проведені заняття в системі службової підготовки співробітників міліції, зроблений візит до Центру тимчасового перебування іноземців в с.Розсудів Чернігівської області, де проведені співбесіди з утримуваними мігрантами.
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини, вітаючи ініціативу Міністерства внутрішніх справ України по проведенню тижня боротьби з расизмом, звертається до представників органів державної влади, зокрема до правоохоронних органів, з вимогою:
•
підвищити профілактичну роботу по протидії расизму, нетолерантності та ксенофобії в регіоні;
•
почати реальну роботу по припиненню діяльності екстремістських рухів в регіоні, які є джерелом для багатьох кримінальних злочинів;
•
відокремити у своїх підходах до публічних акцій громадсько-політичних рухів свободу вираження поглядів від відвертого пропагування расизму, нетолерантності та ксенофобії, вживаючи передбачених законодавством України відповідних заходів;
•
реально захищати вразливі групи та меншини, що мешкають в регіоні.
Фото з сайту

