Останні публікації
20.10.2011 11:27 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
У Чернігові по-особливому відзначили 20 років з дня ратифікації Україною Конвенції ООН “Про права дитини”
Під час зустрічі з керівним складом ізолятора гості вручили три телевізори, обладнання, необхідне для функціонування кабельної мережі, та юридичну літературу.
Як зазначив заступник міського голови – керуючий справами виконкому, голова міської спостережної комісії Станіслав Віхров, одне з першочергових завдань, що стоять перед працівниками закладу, – це зняття психологічної напруги для людей, які потрапляють до ізолятора, особливо, якщо це діти. Відеотехніка, що передається закладу, певною мірою допоможе дитині полегшити психологічний дискомфорт завдяки переглядам освітніх, культурно-мистецьких та інших передач.
За словами начальника слідчого ізолятора Ігоря Дрозда, в установі функціонує три камери для неповнолітніх, де наразі перебуває дев’ять осіб.
Відділ зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради
14.10.2011
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.