Останні публікації
29.03.2013 17:12 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Суди Чернігівської області обіцяють пристосувати до потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями
Місцеві суди Чернігівської області планують пристосувати до потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями. З цією метою приміщення облаштують пандусами, кнопками виклику, конструкціями з металевих направляючих по сходах тощо.
Головою Апеляційного суду Чернігівської області Садігом Тагієвим взято під особистий контроль та спільно з територіальним управлінням ДСА в Чернігівській області здійснено моніторинг питання відповідності вимогам ДБН В.2.2-17:2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення», ДБН В.2.2-26:2010 «Будинки і споруди. Суди» приміщень місцевих судів області, та їх доступність для осіб з обмеженими можливостями.
Планується вжити належні заходи з облаштування всіх місцевих судів Чернігівської області пандусами, кнопкою виклику (переговорний пристрій), конструкціями із металевих направляючих по сходах.
Адже відповідно до ч.3 ст.3 закону «Про судоустрій і статус суддів» від 7.07.2010 №2453-VІ судова система має забезпечувати «доступність правосуддя для кожної особи в порядку, встановленому Конституцією та законами України». Це, зокрема, стосується й безперешкодного доступу до приміщень судів осіб з обмеженими фізичними можливостями, громадян похилого віку, інших маломобільних груп населення.
"Чернiгiвщина: події і коментарі"
Останні новини
Стратегія, яка змінює правила гри: стаємо ще сильнішими для допомоги громадам та постраждалим 18:10
Працівники та активісти ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» взяли участь у серії стратегічних сесій, під час яких розробляли:
Юридична допомога для волонтерів Чернігівщини 18:57
Кваліфіковану безоплатну правничу допомогу волонтерам та благодійним організаціям Чернігівської області надають юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини.
Від знань до дії: активісти з різних регіонів України вибудовують систему підтримки постраждалих від насильства 19:45
У Львові відбувся дводенний тренінг "Комплексне реагування на гендерно-зумовлене насильство, зокрема сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом, орієнтоване на постраждалих осіб".
Представники громад Чернігівщини посилили спроможність у наданні допомоги постраждалим від насильства 19:58
Активісти та представники громад Чернігівщини протягом двох днів навчалися, як краще виявляти постраждалих від насильства, правильно реагувати та надавати комплексну допомогу.
Чернігівські активісти пройшли навчання з реагування на прояви насильства, пов’язаного з війною 19:26
Активісти, правозахисники, представники громадських організацій та Коаліції «Чернігівщина 1325» сьогодні навчалися, як краще протидіяти гендерно-зумовленому насильству та сексуальному насильству, пов’язаному з конфліктом, а також виявляти постраждалих і надавати їм комплексну допомогу.
 
			    