Останні публікації
19.11.2019 15:18 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Спільні дії на захист прав дитини
Юрист Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Ірина Бірюк взяла участь у засіданні за «круглим столом» на тему «Взаємодія органів державної влади та громадських організацій у сфері соціально-правового захисту дітей». Захід організовано Службою у справах дітей обласної державної адміністрації.
Учасниками заходу були також керівники відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП України в області, Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей Чернігівської райдержадміністрації, Деснянської, Новозаводської районних у місті Чернігові радах, представники ГО «МАРТ», «Аратта», «Голос батьків», «Освітній дім з прав людини в Чернігові», «Чернігівська дія».
Під час виступів спікери підняли актуальні питання дотримання прав дитини в Чернігівській області та розкрили проблеми, що були виявлені під час моніторингу прав дитини в Чернігівській області.
Серед гострих питань, які потребують вирішення є стан дотримання прав дитини в інтернатних закладах області, протидія булінгу у закладах освіти області, посилення інформаційної роботи на тему прав дитини серед педагогів та медичних працівників області, представників служб та установ, що працюють в інтересах дітей, та створення необхідної нормативної бази для їх діяльності для забезпечення найкращих інтересів дитини.
Начальник Служби у справах дітей обласної державної адміністрації Людмила Зеленько, відзначила значний внесок громадських організацій у реалізацію на території області державної політики стосовно захисту прав та законних інтересів дітей. На її переконання – це потужним рушієм змін, які відбуваються у суспільстві, у тому числі і тих, які стосуються захисту прав дитини.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.