Останні публікації
31.10.2005 23:09 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
"ПОРА" звільнила чернігівського губернатора?
Як повідомив журналістам Валерій Боровик, до Президента України та Генерального прокурора були направлені листи з вимогою поновити розслідування за кримінальними справами, які були порушені проти голови Чернігівської ОДА. Також у своєму зверненні керівництво «Пори» просить розглянути доцільність перебування В. Атрошенка на займаній посаді. «Це людина, яка показала свою аморальність та непрофесіоналізм; людина, яка використовувала свою посаду для задоволення власних інтересів», - стверджує Валерій Боровик.
Звертаючи увагу журналістів на етапи акції, п. Боровик розповів, що 24 жовтня біля наметового містечка на Красній площі був проведений численний мітинг на підтримку акції „Пори”. Участь у ньому взяли активісти партії з інших регіонів України - з Сум, Полтави, Переяслава-Хмельницького, Києва та Київської області. Так члени партії знову продемонстрували свою єдність та вірність ідеалам Майдану, вважає Валерій Анатолійович.
«Сьогодні, 31 жовтня ми припиняємо акцію та знімаємо наметове містечко, - заявив В. Боровик. – З достовірних джерел нам стало відомо, що Рада Національної безпеки прийняла рішення про усунення з посади голови Чернігівської ОДА Владислава Атрошенка. Громадянська партія „Пора” вважає це рішення своєю перемогою».
Чернігівський прес-клуб реформ
Останні новини
Виклики свободі слова на Чернігівщині: затягування справ та тиск на комунальні медіа 18:25
Експерти Інституту масової інформації (ІМІ) проаналізували стан справ щодо свободи слова в Чернігівській області.
Чернігівські медіа дотримуються гендерного балансу 19:11
Онлайн медіа, телеканали та газети Чернігівської області дотримуються гендерного балансу у своїх матеріалах. Такого висновку дійшли учасники презентації дослідження «Гендерне питання у чернігівських медіа», яка пройшла у регіональному хабі Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».
Протидія насильству в умовах війни: на Прилуччині об’єднують зусилля для підтримки постраждалих 19:39
В Прилуках відбулася спільна робоча зустріч представників Чернігівського громадського комітету захисту прав людини з членами Міжвідомчої ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми при Прилуцькій міській раді.
В Чернігові відбувся тренінг «Захист свободи слова та права медійників в умовах війни» 19:45
Захід для місцевих журналістів та активістів організований регіональним хабом Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» в партнерстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини». Експертом навчання виступив провідний український медіаюрист, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Олександр Бурмагін.