Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

18.11.2005   12:11Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Попереднє слухання в справі начальника чернігівської міліції Альохіна проти Коваля і телекомпанії НТН

Підполковник Альохін, як і передбачалося, в суд не з’явився, а позивача представляла юрист-адвокат Чернігівської обласної колегії адвокатів. Інтереси відповідачів представляли юрист Телекомпанії НТН та адвокат Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Олександр Трофімов. На клопотання про проведення відеозйомки в залі суду, представник позивача заперечила, мотивуючи це тим, що відео-фіксування процесу заважатиме спокійній обстановці і емоційній рівновазі в ході розгляду справи. Оскільки відповідно до чинного законодавства дане питання розв’язується солідарним погодженням двох сторін, то судом було прийнято рішення заборонити відео зйомку в залі суду.

Відповідачами було запропоновано зупинити провадження по даній справі, оскільки вона нерозривно пов’язана з іншою кримінальною справою щодо катування Михайла Коваля працівниками міліції, до закриття якої не можливо точно і об’єктивно дослідити, чи мало місце безпідставне порушення особистих немайнових прав Альохіна Е.В., на чому представник позивача звісно заперечував.

Також з’ясувалось, що відповідача „Телекомпанія НТН” не існує, а насправді вищезгадана юридична особа має назву ТОВ „Телекомпанія НТН”. Тому судом винесено ухвалу про зміну неналежного відповідача належним. А розгляд справи перенесено на 9 грудня 2005 року.

 Можливо до цього часу пан Альохін вже вийде з раптової відпустки і прийме особисту участь у захисті власної гідності та честі.

 

Надія Акімова,

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

 

Останні новини

В Чернігові відбувся круглий стіл з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно-зумовлене насильство 00:00

Представники Чернігівського громадського комітету захисту прав людини разом з партнерами провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство в Чернігівській області за участю представництва UNFPA.

Поліцейські Черніговщини вчаться захищати дітей від домашнього насильства 00:00

Представниця Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Ірина Бірюк провела тренінг на тему: «Виявлення та реагування на випадки домашнього насильства щодо дитини» для інспекторів Служби освітньої безпеки ГУНП в Чернігівській області.

Чернігівські активісти зміцнюють стресостійкість та мотивацію в правозахисній діяльності 18:39

Перевтома, стрес, професійне вигорання… Як не піддатися їхньому впливу та підтримувати себе під час роботи з постраждалими? Відповіді шукали на тренінгу «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», організованого за ініціативи ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» для представників коаліції «Чернігівщина 1325» задля створення безпечного простору для розмови про власний стан і ресурс.