Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

23.01.2006   23:39Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Соціалісти на Чернігівщині використовують адміністративний ресурс?

До автора та ведучого за 20 хвилин до початку заходу підійшов Віталій Голець, представник керівного складу міської організації соціалістичної партії з пропозицією вручити цінні подарунки у вигляді DVD-програвачів трьом красуням. На це він отримав відмову, тому що захід не носив політичного характеру. Після цього він зателефонував заступнику голови чернігівської обласної державної адміністрації Володимиру Тандурі, якій також очолює міську організацію Соціалістичної партії та передав слухавку організатору. Володимир Тандура у переконливій (!) формі вимагав, щоб Віталій Голець від імені народного депутата М. Рудьковського виступив з промовою та вручив подарунки. Після чого Володимир Тандура демонстративно поклав слухавку.

Під кінець дійства Віталій Голець здійснив спробу забрати мікрофон у ведучого. Після невдалих спроб Віталій Голець вручив квіти трьом красуням, доля DVD-програвачів невідома.

Після вручення квітів Віталій Голець повторно зателефонував В. Тандурі, якому повідомив, що ведучий і організатор Богдан Працко відмовився від наданя йому привітання. Володимир Тандура емоційно заявив, що Богдан Працко працювати на своїй посаді більше не буде. Віталій Голець цю звістку повідомив всім, хто знаходився поряд, та висловився про початок якоїсь війни (питання «між ким?»). Можливо, для соціалістів вибори – це війна?

На недавній зустрічі з представниками політичних партій голова чернігівської ОДА Лаврик заявив, що його підлеглі, які будуть використовувати амінресурс та владні повноваження, залишаться без роботи.

Ми вимагаємо припинення адміністративного тиску з боку владних представників Соціалістичної партії, та закликаємо всіх людей, на яких тим чи іншим чином створюється тиск, чинити опір у будь-якій формі та боротися за ідеали демократії!

 

ГО “Чисті руки”

 

Високий Вал

 

Останні новини

Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17

У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.

ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30

Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.

Правоохоронці Чернігівщини пройшли навчання з протидії гендерно-зумовленому насильству в умовах війни 19:28

В Чернігові для працівників Управління дотримання прав людини Національної поліції України проведено тренінг на тему «Запобігання та реагування на гендерно-зумовлене та сексуальне насильство, повязане з конфліктом».