Останні публікації
01.10.2006 05:41 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
ОПОРА вручила депутатам Громадські табелі успішності
В кожному табелі були витяги з програм всіх восьми політичних сил, що за результатами виборів потрапили до міської ради. Депутати мають проставити біля кожного пункту коментар, який свідчитиме про стан виконання цього положення передвиборчої програми.
На зворотньому боці табеля знаходиться табличка «депутатоактивності», в якій за різними критеріями депутати можуть проставити оцінки своїй роботі в міській раді. Там же вони можуть проставити свою поведінку та активність.
Цікаво відреагували депутати на громадський залік. Частина народних обранців мовчки брали бланки і поспішали змішатися з натовпом колег. Дехто цікавився, як його заповнити. Лише одного разу прозвучала фраза: «Я розумію, про що ви».
«Нажаль, сьогодні виборці позбавлені можливості контролювати, як обрані ними депутати виконують свої обіцянки. Крім того, не сформований принцип відповідальності політичних сил перед громадою», - переконаний Олександр Ломако. У зв’язку з цим, дуже актуальною постає потреба контролю за владою з боку громадських організацій та висвітлення діяльності місцевих рад в засобах масової інформації. За словами одного з лідерів ОПОРИ, саме на це і була спрямована акція Громадянської мережі.
Оцінки проставлені депутатами за перше півріччя своєї роботи, а також результати досліджень стосовно виконання програм політичними партіями активісти ОПОРИ пообіцяли оприлюднити пізніше.
Тетяна ПЕКУР,
ГМ «ОПОРА»
Останні новини
Виклики свободі слова на Чернігівщині: затягування справ та тиск на комунальні медіа 18:25
Експерти Інституту масової інформації (ІМІ) проаналізували стан справ щодо свободи слова в Чернігівській області.
Чернігівські медіа дотримуються гендерного балансу 19:11
Онлайн медіа, телеканали та газети Чернігівської області дотримуються гендерного балансу у своїх матеріалах. Такого висновку дійшли учасники презентації дослідження «Гендерне питання у чернігівських медіа», яка пройшла у регіональному хабі Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».
Протидія насильству в умовах війни: на Прилуччині об’єднують зусилля для підтримки постраждалих 19:39
В Прилуках відбулася спільна робоча зустріч представників Чернігівського громадського комітету захисту прав людини з членами Міжвідомчої ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми при Прилуцькій міській раді.
В Чернігові відбувся тренінг «Захист свободи слова та права медійників в умовах війни» 19:45
Захід для місцевих журналістів та активістів організований регіональним хабом Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» в партнерстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини». Експертом навчання виступив провідний український медіаюрист, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Олександр Бурмагін.