Останні публікації
06.04.2009 16:33 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ
На думку керівника громадської приймальні Віктора Тарасова, правова необізнаність громадян є однією з причин порушень прав людини та корупції. Громадяни просто не знають, куди їм звертатися для вирішення того чи іншого питання, які документи їм потрібно подавати для вирішення свого питання. В першу чергу, це стосується вразливих верств населення та мешканців сільської місцевості.
Громадяни, які вважають свої права порушеними, постраждалі насилля, зловживань та корупційних дій з боку органів влади та правоохоронних органів, а також всі у кого виникають труднощі з реалізацією власних прав та потребують правової допомоги, можуть звертатися до громадської приймальні:
Поштова адреса: вул.Горького 57/1, м.Чернігів, 14000
Адреса приймальні: вул.Одинцова 2 (вхід з двору), м.Чернігів
Тел.: (0462) 625-381, 612-532
Е-mail: info@protection.org.ua
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.