Архiв: 3 квітня 2006
Новини Чернiгова ![](/img/rss.png)
Презентація проекту «За Рівні Права та Можливості» 22:14
![](/images/no_image.jpg)
Презентація проекту «За Рівні Права та Можливості»
31 березня у Чернігові відбувся круглий стіл на тему «Жінка як рівноцінний учасник політичних процесів місцевого рівня. Презентація проекту «За Рівні Права та Можливості».
Учасниками круглого столу були активістки, лідерки, депутатки, активістки громадсько-політичного процесу, студенські лідери.
Даний круглий стіл став стартом початку проекту «За Рівні Права та Можливості», який реалізує Чернігівська молодіжна громадська організація «Молодь – XXI століття» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Читайте більше в розділі Новини Чернiгова
News ![](/img/rss.png)
Презентація проекту «За Рівні Права та Можливості» 22:14
![](/images/no_image.jpg)
Презентація проекту «За Рівні Права та Можливості»
31 березня у Чернігові відбувся круглий стіл на тему «Жінка як рівноцінний учасник політичних процесів місцевого рівня. Презентація проекту «За Рівні Права та Можливості».
Учасниками круглого столу були активістки, лідерки, депутатки, активістки громадсько-політичного процесу, студенські лідери.
Даний круглий стіл став стартом початку проекту «За Рівні Права та Можливості», який реалізує Чернігівська молодіжна громадська організація «Молодь – XXI століття» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Читайте більше в розділі News
Архів новин