Архiв: 19 жовтня 2018
Новини Чернiгова ![](/img/rss.png)
37 людей на Чернігівщині отримали статус осіб, які постраждали від торгівлі людьми 00:00
![](/images/no_image.jpg)
Починаючи з 2013року в Чернігівській області 37 чоловік офіційно отримали статус осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Про це в ефірі «Теми дня» на UA: Чернігів сказав заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА В’ячеслав Голуб.
Читайте більше в розділі Новини Чернiгова
News ![](/img/rss.png)
37 людей на Чернігівщині отримали статус осіб, які постраждали від торгівлі людьми 00:00
![](/images/no_image.jpg)
Починаючи з 2013року в Чернігівській області 37 чоловік офіційно отримали статус осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Про це в ефірі «Теми дня» на UA: Чернігів сказав заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА В’ячеслав Голуб.
Читайте більше в розділі News
Commitee News ![](/img/rss.png)
У Чернігові презентували результати моніторингу захисту прав людини в місцевих громадах 15:04
![](/uploads/376-s.jpg)
Шляхи та спільний план дій органів місцевого самоврядування та громадських організацій щодо дотримання прав людини обговорили 19 жовтня у Чернігові. Круглий стіл, на якому презентували результати громадського моніторингу індексу дотримання прав людини, організував Чернігівський громадський комітет захисту прав людини спільно з Мережею правового розвитку за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».
В Чернігові з’явилися перші шкільні медіатори 18:56
![](/uploads/378-s.jpg)
Під час осінніх канікул старшокласники 3-х пілотних чернігівських шкіл взяли участь у 4-денному тренінговому курсі «Базові навички медіатора Шкільної служби порозуміння».
Читайте більше в розділі Commitee News
Останні новини ![](/img/rss.png)
У Чернігові презентували результати моніторингу захисту прав людини в місцевих громадах 15:04
![](/uploads/376-s.jpg)
Шляхи та спільний план дій органів місцевого самоврядування та громадських організацій щодо дотримання прав людини обговорили 19 жовтня у Чернігові. Круглий стіл, на якому презентували результати громадського моніторингу індексу дотримання прав людини, організував Чернігівський громадський комітет захисту прав людини спільно з Мережею правового розвитку за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».
В Чернігові з’явилися перші шкільні медіатори 18:56
![](/uploads/378-s.jpg)
Під час осінніх канікул старшокласники 3-х пілотних чернігівських шкіл взяли участь у 4-денному тренінговому курсі «Базові навички медіатора Шкільної служби порозуміння».
Читайте більше в розділі Останні новини
Архів новин