Останні публікації
26.12.2011 18:26 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Про права людини в школі та шкільного міліціонера дізнавалися представники чернігівських районних шкіл
З досвіду роботи організації «Молодіжна альтернатива» з навчальними закладами та органами внутрішніх справ бачиться, що роль міліціонера в школі в якості шкільного міліціонера, шкільного ресурсного співробітника, як ще іноді говорять сьогодні, є очевидна. Адже саме в школі можна помітити проблеми, пов’язані з насильством у сім’ї, жорстоким поводженням. І задекларована в документах співпраця школи і міліції саме в такому форматі дозволить найефективніше виконувати обов’язки обох інституцій у найкращих інтересах дитини. Найголовнішим у взаємодії школи та міліціонера (учня та міліціонера, вчителя та міліціонера, батьків та міліціонера) є такі дії міліції в ситуаціях, коли є підозра у неправомірній поведінці учня, що повністю відповідають процедурам. Ще одним із важливих аспектів наявності шкільного міліціонера є те, що набагато ефективніше можливо проводити превентивну роботу , оскільки питання профілактики правопорушень можуть бути включені до навчально-виховного плану роботи школи, у свою чергу це означає і систематичність і , інтегрованість в навчально-виховний процес навчального закладу тощо.
«Підхід, що ґрунтується на правах людини, базується на повазі до людської гідності, як це не вважалось би парадоксально з точки зору існуючої реальності, дає набагато більше ефекту у вихованні вільної і порядної людини, аніж ті підходи, що у більшості випадків використовуються зараз», зазначає Сергій Буров, керівник ММГО «Молодіжна альтернатива» в своїй статті посібнику «Школа і міліція: як налагодити ефективну співпрацю» (посібник можна знайти за посиланням: http://edu.helsinki.org.ua/index.php?id=1323391801).
Альона Шешеня
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.